Išbandykite rinkinius ir mūsų aliejus gaukite dovanų!
NEMOKAMAS siuntimas paštomatais nuo 50 EUR.
Pristatymas per 2-4 d.d.
KontaktaiD.U.K
gegužės, 2023

Stresas prieš kelionę ir jos metu: kaip sau pagelbėti?

Ar jau suplanavote savo vasaros atostogas? Kiekviena kelionė reiškia naujas patirtis ir atradimus, o prieš daugelį jų įprastai juntame malonų (arba nelabai) jauduliuką. Pavyzdžiui, keliaujant į tolimus kraštus, dažnai nerimaujame dėl oro sąlygų, saugumo, laiko juostos pokyčių ir pan. Tam, kad kiekviena išvyka paliktų tik pačius geriausius įspūdžius, svarbu jai tinkamai pasiruošti bei rūpintis savimi visos kelionės metu. Dalinamės patarimais, kaip atsipalaiduoti kelionės metu.

Stresas prieš kelionę

Ar visi dokumentai paruošti, ar tikrai susidėjau visus daiktus, ar spėjau prieš kelionę atlikti visus darbus – šie ir panašūs klausimai prieš kelionę kamuoja daugelį. O kai kurie dėl baimės pavėluoti į lėktuvą, naktį prieš skrydį netgi negali užmigti. Tam, kad kelionės pradžia būtų kuo sklandesnė, rekomenduojama kruopščiai apgalvoti, kokių daiktų, dokumentų ir pan. jums reikės bei pradėti krautis lagaminą gerokai iš anksto. Tuomet paskutinėmis dienomis beliks tik perbėgti akimis per sąrašiuką ir patikrinti, ar tikrai viskas yra.

Taip pat likus keletui dienų iki kelionės, patikrinkite, ar skubūs darbai atlikti, o kiti – perduoti pavaduojantiems kolegoms. Priminkite vadovui, kad netrukus išvykstate ir aptarkite neišspręstus klausimus.

Naktį prieš kelionę pasistenkite pailsėti, išsimiegoti. Jeigu žinote, kad gali kilti sunkumų – dieną ar kelias prieš nevartokite kavos, energinių gėrimų. Į pagalbą galite pasitelkti papildomas priemones – aliejaus lašiukus ar guminukus Deep Sleep ir Chill Out. Idealu – juos naudoti reguliariai, o ne tik prieš pat skrydį. Tuomet jie veiks efektyviau.

Skrydžio baimė

Vienas iš veiksnių, trukdantis ramiai keliauti – skrydžio baimė. Nuo 33 % iki 40 % žmonių visame pasaulyje patiria tam tikrą nerimą galvodami apie skrydį ir net 60 % žmonių jaučia įvairių lygių nerimą skrydžio metu ar iki jo. Tad jeigu prieš ar per skrydį jaučiatės nejaukiai, jūs – ne vienas.

Ką daryti? Pirmiausia, reikėtų trumpai susipažinti su orlaivių mechanika bei įsidėmėti faktą, kad lėktuvai sukurti taip, kad atlaikytų turbulenciją ir kitus veiksnius, kurie gali būti jūsų baimės priežastimi. Tai – saugiausia transporto priemonė.

Dar labai svarbu nukreipti savo dėmesį – pasirūpinkite mėgstama muzika, įtraukančia knyga, žaidimu telefone ir / arba atlikite kvėpavimo pratimus. Tai padės atsipalaiduoti, sumažinti nerimą. Bent keletą savaičių iki kelionės pradėkite naudoti Chill Out guminukus ir turėkite jų savo rankiniame bagaže. Jų sudėtyje esančios natūralios medžiagos pasižymi raminamuoju bei atpalaiduojamuoju poveikiu.

Miego problemos

Kelionė be streso yra tuomet, kai ne tik nejaučiate nerimo, bet ir kai gerai išsimiegate. Deja, tam neretai trukdo svetima aplinka, nepatogi lova ar pasikeitusi laiko juosta. Miego rutina išsibalansuoja, o tai, žinoma, prisideda ir prie nuovargio dienos metu.

Sau padėti galite keliais paprastais būdais. Pirmiausia, į ilgesnę kelionę iš namų pasiimkite patogią pagalvę. Taip, ši užima nemažai vietos, tačiau juk geras miegas – labai svarbus, todėl galimai teks iškeisti vieną kitą stilingą porą batų į komfortišką pagalvę.

Jeigu jūsų miegas jautrus, pasirūpinkite ausų kištukais, akių raiščiu. Taip pat stenkitės laikytis miego režimo – keltis bei eiti miegoti tuo pačiu metu – tai padės organizmui lengviau prisitaikyti prie aplinkos ar laiko juostos pokyčių. Venkite kofeinu papildytų produktų ir, aišku, pasirūpinkite priemonėmis, kurios padės pamiršti tamsius ratilus po akimis. Tai – cannuLAB guminukai Deep Sleep, Chill Out ir Daily Energy. Niekas geriau nei pavadinimas nenusako jų paskirties, o pakuotė – tobulai tinka kelionėms. Įsitikinkite patys!

Nors visi cannuLAB produktai gaminami iš pramoninių kanapių – tai reiškia, kad juose nėra svaiginančios psichoaktyvios medžiagos, vadinamos THC, tačiau kai kuriose šalyse vis dar nėra aiškaus teisinio reguliavimo produktams su kanabinoidais. Todėl atminkite, kad prieš vežantis CBD guminukus ar kitus kanapių produktus į kitą šalį, būtina pasidomėti tos šalies įstatymais bei skrydžio bendrovių reikalavimais.

2024 © Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Interneto Kalviai
crossmenuchevron-down