Išbandykite rinkinius ir mūsų aliejus gaukite dovanų!
NEMOKAMAS siuntimas paštomatais nuo 50 EUR.
Pristatymas per 2-4 d.d.
KontaktaiD.U.K
vasario, 2023

Pagrindinės ašvagandos naudos

Ašvaganda – dar kitaip žinoma kaip indiškasis ženšenis arba žiemos vyšnia – tai augalas, kuris jau daugelį amžių naudojamas ajurvedos medicinoje, siekiant palaikyti gerą nuotaiką bei savijautą. Ašvagandos kilmę galima sieti su Indija, Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos šalimis, o apie jos naudą jau kalbama visame pasaulyje. Sužinokite, kodėl verta įtraukti produktus su ašvaganda į savo kasdienę rutiną!

Palaiko tinkamą organizmo veiklą

Manoma, kad ašvaganda pasižymi imunitetą stiprinančiomis savybėmis ir gali padėti palaikyti optimalų imuninės sistemos funkcionavimą. Taip pat augalas turi antibakterinių ir antivirusinių savybių, o tai reiškia, kad jis gali būti naudingas kovojant su įvairiomis infekcijomis. Anot žurnale „Journal of Ayurveda and Integrative Medicine“ paskelbto tyrimo rezultatų, ašvagandos papildų vartojimas gali pagerinti net ir sveikų asmenų imuniteto veiklą.

Be to, indiškasis ženšenis visame pasaulyje yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių savybių, ypač kovojant su tokiomis sveikatos problemomis kaip širdies ir kraujagyslių ligos, diabetas, osteoartritas ar net onkologiniai susirgimai. Dar didesnė nauda juntama, kai šio augalo šaknų dalelės yra maišomos su kitų naudingųjų augalų ekstraktais. Taip pat manoma, kad ašvagandos produktai gali padėti sureguliuoti cholesterolio kiekį.

Streso ir nerimo priešas

Žiemos vyšnia vadinamas augalas pasižymi adaptogeninėmis savybėmis, kitaip tariant, gali teigiamai paveikti kortizolio – hormono, išsiskiriančio reaguojant į stresą – kiekį organizme. Taigi, naudodami produktus su ašvaganda galite padėti savo organizmui prisitaikyti prie stresinių situacijų, nuovargio ar nerimo, taip pat geriau išsimiegoti ir pasikrauti energijos.

Rytietiškasis sveikatos šaltinis yra ne tik streso ir nerimo priešas, bet ir labai geras smegenų draugas, nes pasižymi neuroprotekcinėmis savybėmis. Ką tai reiškia? Kad produktai su ašvaganda gali padėti apsaugoti smegenis nuo laisvųjų radikalų daromos žalos, taip pat gerinti pažinimo ir atminties funkcijas, dėmesio koncentraciją.

Naudinga (ne tik) vyrų sveikatai

Pasak mokslininkų, ašvaganda pasižymi testosterono kiekį didinančiomis savybėmis. Reguliarus šio augalo vartojimas vyrams gali prisidėti prie teigiamos spermatozoidų veiklos bei didesnio jų skaičiaus. Testosteronas yra svarbus hormonas ne tik vyrams, bet ir moterims, nes padeda palaikyti raumenų masę, kaulų tankį ir lytinį potraukį.

Ašvaganda cannuLAB guminukuose

Mes, cannuLAB, stengiamės neatsilikti nuo mokslo ir sveikatos naujovių, todėl į savo produktus įtraukiame mokslininkų patvirtintus naudingus ingredientus. Ašvagandos šaknų ekstrakto rasite mūsų cannuLAB „Chill Out“ guminukų sudėtyje. Šią veikliąją medžiagą papildo naudingosios kanapių savybės, taip pat raudonžiedės pasifloros, citrinvyčiai bei gausus vitaminų bei mikroelementų rinkinys.

Pradėkite dieną ramiai. Išbandykite guminukus cannuLAB „Chill Out“ jau dabar!

2024 © Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Interneto Kalviai
crossmenuchevron-down