Išbandykite rinkinius ir mūsų aliejus gaukite dovanų!
NEMOKAMAS siuntimas paštomatais nuo 50 EUR.
Pristatymas per 2-4 d.d.
KontaktaiD.U.K
kovo, 2023

L-teaninas – naudingas ne tik sportininkams

L-teaninas, dar kitaip žinomas kaip tiesiog teaninas, yra aminorūgštis,kuri įprastai randama arbatos, ypač žaliosios, lapuose. Ši medžiaga dažnai siejama su atpalaiduojamuoju, raminamuoju poveikiu ir yra itin mėgstama sportininkų, tačiau naudinga ne tik jiems. Ką verta žinoti apie L-teaniną? Skaitykite žemiau!

Kovojantiems su įtampa

L-teaninas jau kurį laiką buvo tiriamas mokslininkų dėl jo poveikio stresui ir nerimui. Manoma, kad teaninas padidina alfa bangų gamybą smegenyse, taip prisidėdamas prie emocinės įtampos mažinimo. Nedideliais kiekiais vartojama aminorūgštis padeda nusiraminti, tačiau neturi slopinamojo poveikio, tad vartojant L-teaniną smegenys išlieka budrios ir veikia savo įprastu režimu.

Skaičiuojantiems avis

Tarp sportininkų populiarus L-teaninas yra gerai žinomas dėl galimybės pagerinti miego kokybę. Mokslininkai teigia, kad ši medžiaga gali padėti sutrumpinti užmigimo laiką bei pailginti gilaus miego trukmę. Tai – itin naudinga sportininkams, sunkiai užmiegantiems po vakarinių treniruočių, taip pat žmonėms, prieš miegą negalintiems atsipalaiduoti, jaučiantiems nerimą. Produktai su L-teaninu gali padėti kur kas greičiau nugrimzti į sapnų karalystę. Asmenys, reguliariai vartojantys produktus su L-teaninu, teigia rytais besijaučiantys labiau pailsėję, žvalesni ir kupini energijos.

Kognityvinei funkcijai

Dar vienas L-teanino pranašumas yra jo gebėjimas prisidėti prie gero kognityvinės funkcijos palaikymo. Tai vėlgi yra susiję su aukščiau minėtomis alfa bangomis, kurios aktyviai veikdamos prisideda prie geresnės dėmesio koncentracijos, susikaupimo. Be to, nustatyta, kad teaninas yra naudingas atminties veiklai ir netgi gali prisidėti prie efektyvesnio informacijos įsisavinimo. Tai itin aktualu mokiniams, studentams bei protinį darbą dirbantiems asmenims.

Bendrai sveikatos būklei gerinti

Širdies ir kraujagyslių ligos – vienas labiausiai paplitusių negalavimų mūsų kraštuose. Teigiama, kad žmonėms, besiskundžiantiems hipertenzija, pakilusiu cholesterolio lygiu ar kitais minėtosios grupės negalavimais bei nesergantiems gretutinėmis ligomis, L-teanino vartojimas gali būti itin naudingas. Ši aminorūgštis pasižymi kraujospūdį mažinančiomis savybėmis ir palaiko tinkamą širdies veiklą.

Produktai su L-teaninu – sportuojantiems ir ne tik

Norintiems susipažinti su L-teanino poveikiu, siūlome išbandyti klientų pamėgtą cannuLAB produktą – Daily Energy, kurį naudodami reguliariai, veidrodyje, užuot žvelgę į gyvą zombį, dažniau matysite energingą, besišypsantį žmogų! Produktas skirtas toms dienoms, kai nuovargis ima viršų, o geros nuotaikos nerasta… Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos – kofeinas, taurinas – energingo žmogaus
simbolis, o jas papildanti folio rūgštis – naudinga smegenų veiklai. Į sportą, į studijas, į darbą ir į kelionę – kartu su cannuLAB! Nepamirškite, kad šie produktai nėra skirti gydyti, užkirsti kelią ligoms ar jas diagnozuoti. Įvertinkite savo organizmo poreikius ir prieš pradėdami naudoti cannuLab gaminius pasitarkite su savo šeimos gydytoju ar dietologu.

2024 © Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Interneto Kalviai
crossmenuchevron-down