Išbandykite rinkinius ir mūsų aliejus gaukite dovanų!
NEMOKAMAS siuntimas paštomatais nuo 50 EUR.
Pristatymas per 2-4 d.d.
ContactsFAQ
February, 2023

Sveikatos ir jaunystės simbolis – Reishi grybai

Reishi grybai, dar kitaip žinomi kaip tikriniai blizgučiai, yra medicininio grybo, tūkstančius metų naudojamo tradicinėje kinų medicinoje, rūšis. Rytų kultūroje paplitęs požiūris, kad minėtųjų grybų vartojimas ilgina gyvenimą ir pratęsia jaunystę, o šiandien šis supermaistas sparčiai populiarėja ir Vakaruose. Dalijamės apie Reishi grybų naudas žmogaus organizmui.

Kas slypi už pavadinimo?

Labiausiai Reishi grybai paplitę pietų ir pietryčių Azijoje – Kinijos, Japonijos ir Korėjos miškuose. Tikrinių blizgučių galima aptikti Lietuvoje, tačiau itin retai – šis grybas įrašytas į Lietuvos Raudonąją knygą. Reishi grybai įprastai auga palei žemę, ant lapuočių kietmedžių kamienų bei kelmų. Jie pasižymi standžia forma ir turi blizgią raudonai rudos spalvos kepurę, savo tekstūra primenančią medžių rievę. Grybuose gausu įvairių bioaktyvių medžiagų, tokių kaip triterpenų, polisacharidų ir sterolių, kurie, pasak mokslininkų, prisideda prie didelės dalies organizme vykstančių procesų.

Stiprina imuninę sistemą

Vienas pagrindinių Reishi grybų pranašumų yra jų nauda imuninei sistemai. Mokslininkų teigimu, grybų sudėtyje esantys polisacharidai ir beta-glukanai gali padidinti baltųjų kraujo kūnelių (limfocitų), kurie yra atsakingi už imuniteto atsaką į organizmą puolančias infekcijas, aktyvumą. Šie grybai taip pat gali padėti organizmui kovoti su įvairiais uždegimais bei alergijomis, virškinimo sutrikimais.

Manoma, kad produktai su Reishi grybais gali padėti sumažinti širdies ligų riziką, kuri yra viena pagrindinių mirties priežasčių visame pasaulyje. Minėtieji grybai turi teigiamos įtakos širdies sveikatai. Jie yra pripildyti triterpenų, kurie gali būti naudingi kovojant su aukštu kraujospūdžiu bei stabilizuojant cholesterolio lygį kraujyje.

Kai kamuoja stresas ar nemiga

Reishi grybai žinomi ne tik dėl jų naudos kūnui, bet ir teigiamo poveikio emocinei sveikatai. Kai kuriems žmonėms jie padeda sumažinti stresą, pagerinti miego kokybę ir nuotaiką. Kadangi Reishi grybai yra galingi antioksidantai, jie gali padėti apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, kuris dažnai yra susijęs su nuotaikos svyravimais ar net depresija.

Reishi grybai dažniausiai vartojami ne gryni, o kaip viena iš sudedamųjų kapsulių, aliejų ar guminukų dalių. cannuLAB guminukai „Deep sleep“ papildyti ne tik kanapių ar naudingųjų žolelių, bet ir Reishi grybų ekstraktu. Guminukai miegui – puikus produktas besiskundžiantiems prasta miego kokybe ar sunkiai sudedantiems bluostą.

Nepamirškite, kad šie produktai nėra skirti gydyti, užkirsti kelią ligoms ar jas diagnozuoti. Įvertinkite savo organizmo poreikius ir prieš pradėdami vartoti cannuLab gaminius pasitarkite su savo šeimos gydytoju ar dietologu.

2024 © Visos teisės saugomos.
Solution: Interneto Kalviai
crossmenuchevron-down