Išbandykite rinkinius ir mūsų aliejus gaukite dovanų!
NEMOKAMAS siuntimas paštomatais nuo 50 EUR.
Pristatymas per 2-4 d.d.
ContactsFAQ
February, 2023

Susiduriate su nerimu? Dalijamės, kaip jį įveikti!

Atėjus naujiems metams, daugelis iš mūsų ima svarstyti apie artėjančius darbus, planus, keliasi tikslus, kuriuos nori pasiekti. Deja, kartais, žengiant į naują gyvenimo etapą, džiugias emocijas lydi pokyčių baimė, stresas ar nerimas dėl neįgyvendintų tikslų praėjusiems metams. Nerimas – dažnas šiuolaikinio žmogaus palydovas įvairiose situacijose. Dalijamės, kaip su juo kovoti ir gyventi ramiau.

Kas slepiasi po žodžiu nerimas?

Nerimas yra įprasta organizmo reakcija į stresą, kuri gali būti naudinga tam tikrose situacijose, nes gali paskatinti jus imtis veiksmų ir spręsti problemas, įveikti iššūkius ar baimes. Vis dėlto, kartais nerimo būsena tampa kliūtimi net ir paprasčiausioms kasdienėms užduotims atlikti.

Žmogus, patiriantis nerimą, dažnu atveju ima jaudintis kasdienėse, jam įprastose situacijose – kalbėdamas su kolegomis ar draugais, registruodamasis pas gydytoją ar net apsipirkinėdamas. Nuolatinės mintys apie tai, kas gali nutikti ne taip neretai tampa nemigos, nuovargio priežastimi, taip pat nerimą patiriančiam žmogui sunkiau sutelkti bei išlaikyti dėmesį. Tam tikrais atvejais pastebimi ir neigiami fiziniai pojūčiai – prakaitavimas, dažnesnis širdies plakimas, rankų ar balso drebėjimas. Pastarieji gali byloti apie rimtesnes psichologines problemas, dėl kurių vertėtų kreiptis į specialistą.

Kaip palengvinti savo kasdienybę?

Laiku pastebėjus nerimo požymius, galite sau padėti patys, tereikia įsiklausyti į savo organizmą ir skirti jam daugiau dėmesio. Keli patarimai, kurie gali padėti kovojant su įtampa bei nerimu:

·   Pasirūpinkite savo fizine sveikata – pasistenkite pakankamai ilsėtis, gerai išsimiegoti, daugiau dėmesio skirkite savo mitybai bei fiziniam aktyvumui. Ne paslaptis, jog subalansuota mityba ir sportas kartais daro stebuklus!

·   Praktikuokite atsipalaidavimo metodus: kvėpavimo pratimai, joga ar meditacija – puikus būdas skirti dėmesio sau, įsiklausyti į savo kūną, sulėtėti. Atsipalaidavęs kūnas siunčia signalą atsipalaiduoti protui, tad patiriant nerimą tokia veikla gali būti itin naudinga.

·   Į savo kasdienybę įtraukite papildomas priemones, skirtas savijautai gerinti – tai gali būti tiek mėtų ar melisų arbatos puodelis prieš miegą, tiek kassavaitinis masažo seansas, tiek priemonės su kanapėmis, kurios pastarosiomis dienomis sulaukia vis daugiau teikiamų atsiliepimų. Rekomenduojame išbandyti jums tinkamą, guminukų arba aliejaus lašiukų formą iš cannuLAB asortimento.

·   Stenkitės sumažinti dirgiklių kiekį: nustatykite streso šaltinius savo gyvenime ir imkitės veiksmų jiems išvengti arba pašalinti.

Jeigu žinote, kad jūsų artimas žmogus – antra pusė, mama ar draugas patiria nerimo simptomus, pasikalbėkite su juo, pasidalinkite patarimais arba nudžiuginkite rinkiniu gerai savijautai iš cannuLAB!

2024 © Visos teisės saugomos.
Solution: Interneto Kalviai
crossmenuchevron-down