Išbandykite rinkinius ir mūsų aliejus gaukite dovanų!
NEMOKAMAS siuntimas paštomatais nuo 50 EUR.
Pristatymas per 2-4 d.d.
ContactsFAQ
May, 2023

cannuLAB aliejaus lašiukų sudėtis: natūralūs gamtos turtai

Kiekvienas produktas, kurį vartojame, turi įtakos mūsų organizmui, todėl norime priminti, kaip svarbu skaityti perkamų prekių etiketes ir atkreipti dėmesį į produktų sudėtį. Mes tikime, kad natūralios sudėties gaminiai yra tobulas pasirinkimas sveikai gyvensenai palaikyti ir džiaugiamės galėdami dalintis jais su savo klientais! Kiekvienas cannuLAB produktas yra papildytas natūraliais eteriniais aliejais, augalų bei vaistažolių ekstraktais. Šiandien norime jus artimiau supažindinti su keliais mūsų produktų ingredientais.

Saldžiam miegui ir sielos ramybei – vaistinės melisos

Vaistinė melisa (Melissa officinalis) – augalas, skaičiuojantis šimtmečius ir ypatingai vertinamas dėl savo naudingųjų savybių. Melisos natūraliai paplitusios Pietų ir Pietryčių Europoje, Šiaurės Afrikoje, o Lietuvoje jas galime rasti dažname sode ar darželyje. Žolelės naudojamos arbatų, maisto papildų, kokteilių gamyboje ir net parfumerijoje, o labiausiai vertinamos dėl savo poveikio imunitetui bei nervinei sistemai.

Jau ilgus metus vaistinės melisos įvairiomis formomis vartojamos norint atsikratyti nuovargio, streso, taip pat naudojamos gydant nerimo bei nemigos simptomus. Augalas pasižymi raminamuoju poveikiu, gali palengvinti PMS ar skausmingų menstruacijų simptomus. Be to, dėl savo antivirusinių ir antioksidacinių savybių melisos naudingos imunitetui – reguliariai vartojant, jos gali padėti sumažinti įvairius uždegimus, pagerinti virškinimo veiklą.

Energingai dienai – produktai su kininiais citrinvyčiais

Kininis citrinvytis (Schisandra chinensis) – iš tolimųjų Rytų kilęs vijoklinis augalas, kurio naudas tiesiog sunku suskaičiuoti! Jame gausu natūralių junginių, tokių kaip citralis, geraniolis ir limonenas, pasižyminčių
antioksidacinėmis, priešuždegiminėmis bei antibakterinėmis savybėmis. Tad produktai, kurių sudėtyje yra kininių citrivyčių ekstrakto, suteikia neįkainojamos naudos organizmui – jie gali pagerinti virškinimą, padėti sumažinti pilvo pūtimą, skrandžio skausmą.

Taip pat augalas garsus dėl savo teigiamo poveikio nervų sistemai bei energijai. Jeigu jaučiatės pavargę, be jėgų… jums puikiai tiks produktai su kininių citrinvyčių ekstraktu. Augalo poveikis stimuliuoja kūną ir protą, gali sumažinti nuovargį bei suteikti energijos.

Įvairiapusė indinio miramedžio nauda

Indinis miramedis, taip pat žinomas kaip guggul medis, yra nuo senų senovės plačiai naudojamas liaudies medicinoje. Medžio žievėje, lapuose ir sėklose gausu biologiškai aktyvių junginių, kurie pasižymi įvairiapusėmis naudomis sveikatai.

Viena jų – gebėjimas palaikyti normalų širdies darbą, sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir pagalba siekiant atsikratyti viršsvorio. Indinis miramedis garsėja teigiamu poveikiu imunitetui – jį pravartu naudoti ne tik sergant, bet ir po ligų, siekiant atgauti jėgas bei energiją. Taip pat teigiama, kad šiame augale esančios medžiagos padeda kovoti su infekcijomis, odos problemomis, paskatina žaizdų gijimo procesą.

Aukščiau išvardintus gamtos turtus galima rasti cannuLAB aliejų lašiukuose:

· cannuLAB Deep Sleep Oil;
· cannuLAB Daily Energy Oil;
· cannuLAB Chill Out Oil;


Kruopščiai atrinkdami natūralius ingredientus, savo klientams galime pasiūlyti aukštos kokybės produktus, kurie yra ne tik veiksmingi, bet ir saugūs naudoti.

Nepamirškite, kad cannuLAB produktai nėra skirti gydyti, užkirsti kelią ligoms ar jas diagnozuoti. Įvertinkite savo organizmo poreikius ir prieš pradėdami naudoti cannuLab gaminius pasitarkite su savo šeimos gydytoju.

2024 © Visos teisės saugomos.
Solution: Interneto Kalviai
crossmenuchevron-down