Pirkite vieną Daily Energy guminuką ir gaukite antrą dovanų!
NEMOKAMAS siuntimas paštomatais nuo 50 EUR.
Pristatymas per 2-4 d.d.
KontaktaiD.U.K
vasario, 2023

Augaliniai produktai – (ne)padeda? Griauname mitus!

Šiandien internete nemažai kalbama apie augalinės kilmės produktų pasirinkimą, ypatingai apie tvarumo, sveikatingumo klausimą. Pastarasis sukelia itin daug diskusijų – ar augalai gali būti veiksmingi kovojant su įvairiais negalavimais, o gal natūralūs produktai tėra apgaulė? Kurdami cannuLAB produktus turėjome atlikti nemažai tyrimų, tad norime pasidalinti savo žiniomis su jumis!

Mitas nr. 1 – visi kanapių produktai turi psichotropinį poveikį

Mūsų visuomenę reikia edukuoti, nes dalis žmonių vis dar sieja visus kanapių produktus su narkotikais. Kitaip tariant, mano, kad net ir kanapių užkandžiai ar aliejai svaigina, paskatina haliucinacijas ir pan. Taip manyti – klaidinga. Pirmiausia, reikėtų atskirti kanapių rūšis. Jos skirstomos į:

·   narkotines, iš kurių gaunama marihuana (angl. cannabis). Jų sudėtyje THC (psichotropinio kanabinoido) koncentracija viršija 0,2 %. Kai kuriose šalyse (taip pat ir Lietuvoje) tokiais kanapių produktais draudžiama disponuoti.

·   pluoštines / pramonines (angl. hemp, cannabis sativa). Jų sudėtyje yra mažiau nei 0,2 % THC. cannuLAB produkcijoje THC apskritai NĖRA.

Mitas nr. 2 – augaliniai produktai yra neveiksmingi

Jeigu kas nors mūsų mamoms ar močiutėms pasakytų, kad čiobrelių arbata ar keli šaukšteliai medaus nepadeda nuo jokio kosulio… Tikriausiai sulauktume nuostabos ar net pasipiktinimo. Iš tiesų, augalų naudingosios savybės yra įrodytos jau seniai, tačiau reikėtų įsidėmėti, kad jų poveikis tikrai neprilygsta cheminių vaistų ar maisto papildų poveikiui.

cannuLAB produktuose gausu augalinės kilmės veikliųjų medžiagų. Jos – kruopščiai atrinktos, ištirtos ir patvirtintos moksliškai, tad drąsiai galime guminukus ar kanapių aliejų pavadinti bendru gamtos bei mokslo kūriniu. Patarimas – skaitykite etiketes, stebėkite produkto sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų kiekį ir mąstykite kritiškai.

Mitas nr. 3 – vienas produktas gali padaryti stebuklus

Kad ir kaip galbūt norėtųsi, kad viena stebuklinga piliulė ar eliksyras panaikintų visas mūsų bėdas, deja, toks neegzistuoja. Ypač, kai gaminio veikimą užtikrina viena veiklioji medžiaga… Kiekvieno iš mūsų organizmas – skirtingas, veikiamas įvairių procesų bei veiksnių, tad ir pagalba jam turi būti įvairialypė. 

cannuLAB produktų sudėtyje nėra jokios magijos – čia sudėti įvairūs, kompleksiškai problemą veikiantys natūralios kilmės ingredientai, kurie prisideda prie geros savijautos, nuotaikos bei kokybiško poilsio. Vis dėlto, rūpintis savimi privalome įvairiapusiškai, t. y. ne tik vartoti, pavyzdžiui, miegą gerinančius produktus, bet ir leisti sau pailsėti, palaikyti sveiką gyvenimo būdą, vartoti gydytojo paskirtus vitaminus ar maisto papildus ir pan. Kitaip tariant, jeigu per dieną išgersite 4 skardines energetinio, o vėliau suvalgysite guminuką miegui pagerinti, poveikis greičiausiai nebus toks, kokio tikitės.

Mitas nr. 4 – visi augaliniai produktai yra sveiki

To, kad itin didelė dalis augalų ir jų gaminių pasižymi gerosiomis savybėmis, nuginčyti negalime. Vis dėlto, aklai pasitikėti kiekvienu žoliniu produktu ar juo piktnaudžiauti tikrai nederėtų. Juk visi žinome, kad kas per daug – tas nesveika. Šis posakis galioja net ir naudingiems dalykams. Juk, pavyzdžiui, citrinos yra naudingos mūsų sveikatai, turtingos vitamino C, tačiau jeigu suvalgysime jų kilogramą, poveikis jau bus žalingas – sudirginsime skrandį, atsiras tikimybė įvykti alerginei reakcijai ar pan.

Dėl aukščiau įvardytos priežasties, net ir sveikus gaminius reikėtų vartoti saikingai ir atsakingai. Tą nuolat primename ir cannuLAB bendruomenės nariams – norėdami pastebėti teigiamą poveikį, vadovaukitės produktų etiketėmis bei vartojimo rekomendacijomis.

Be to, kad ir kokie naudingi būtų produktai su natūraliomis veikliosiomis medžiagomis, tai nėra vaistai, todėl jie produktai nėra skirti gydyti, užkirsti kelią ligoms ar jas diagnozuoti. Tad jeigu susiduriate su stipriu, ilgalaikiu nerimu, nemiga ar kitomis sveikatos problemomis, būtinai pasikonsultuokite su specialistais. 

2024 © Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Interneto Kalviai
crossmenuchevron-down